sobota, 10 października 2015

Monami Frost

Kolejny kanał wegańskiii!!! Ekscytuję się jakby takich kanałów mało było. Ale przekopać się prez yt w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego dla siebie - całą jesień i zimę można stracić. Ani się obejrzysz a słońce będzie o 3 wschodzić.

pinterest.com


Monami Frost pochodzi z Łotwy, jest wydziarana po brzegi ciała, urodziła dziecko w wieku 15 lat i jest weganką od kwietnia 2014. Razem z mężem postanowili w duchu tej diety wychowywać córkę.

Uwielbiam takie osoby - wyróżniające się z tłumu już z daleka, sikające na jednakowe mundurki, make up no make up. Właśnie dlatego lubię duże miasta - można sporo takich postaci zobaczyć na ulicy. Ich styl jest Jakiś.

Podoba mi się jej mroczny image. A gdyby ona była ubrana na różowo i miała blond barbie perukę to byłabym równie zachwycona? Pewnie nie. Tak jak nie zrozumiem ciągot facetów do robienia sobie makijażu tak pewnie połowa świata nie czai o co fascynatom metalu chodzi :)

Monami wydaje mi się wyjątkowo naturalna w tej swojej wytatuowanej skórce. Co trzeba mieć w głowie, żeby zamiast delfinka wytatuować sobie coś w rodzaju muchy tse tse i trupie czachy? Najwyraźniej się odnalazła w świecie i niech jej się spełni przesilenie letnie :)

Time has become so precious to me

Jest tak przekochana i jeszcze niewinna, że musicie ją zobaczyć i posłuchać! Jej akcent jest uroczo doskonały. Macie TUTAJ jego próbkę :)

---------------------------------
Artrosis Szmaragdowa noc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...