czwartek, 17 września 2015

Salad Love

Prezenty prezenty. Ja wiem, że jeszcze dużo czasu, ale jeśli czegoś nie lubię to fajna inspiracja na prezent pod choinkę na 3 dni przed świętami :) Dlatego dziś o literaturze obrazkowej.

Wszyscy zgarniają dla siebie Jadłonomię, ale może zapoznacie się z inną roślinną książką:Salad Love Davida Bez - autora bloga saladpride.blogspot.co.uk

Spodoba się osobom, które w tym roku walczą z nadwagą, myślą o przejściu na wege/-anizm lub zdrowie się im posypało i nagle muszą uważać na cholesterol. Albo lubią książki kucharskie. Albo Wy nie macie pomysłu na prezent :)

Książka jest uroczo skąpa, talerzyki postawione na białym obrusie czekają aż ktoś je spałaszuje. Pierdyliard wersji sałatkowych, prosto i czytelnie. Idealne dla kogoś kto poszukuje inspiracji na lunch w pracy, jakąś zagrychę lub coś na ząb wieczorem. Dosyć niezdrowego żarcia! Syfowi mówimy niet!


Przy każdym talerzu znajdziecie krążek z wersją dla: wegetarian, wegan i witarian, a w nim krótki opis co czym zamienić w przepisie, aby kompozycja się nie zawaliła. Książkę dostaniecie na aros.pl, są tam świetne promocje, bardzo dużo tytułów. 

weganie: zamiast sera dodaj kawałek melona pokrojonego w kostkę

dla wegetarian: zastąp krewetki jakimś łagodnym serem

wersja dla witarian: zamiast fety dodaj pestki dyni i surowe oliwki

--------------------------------------

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...