środa, 20 czerwca 2012

Wesołe życie współlokatorki ^^

Siedziałam wczoraj z dwoma moimi przednimi Współlokatorami, w tv miał lecieć mecz Ukraina vs Anglia, mecze oglądam intensywnie. Przysiadła się do nas dziewczyna jednego z nich i mówi coś o swoich włosach, że będzie farbować czy coś tam. Drugi z nich wyraził swoją niechęć następująco:


D: Na grzyba wam się picwać. Po kiego robicie to farbowanie, malowanie, maseczki i chu...j wie co jeszcze? Nawet nie wiem co jest do czego i co to ma robić.

Kolega mu przytaknął, dziewczyna gdzieś się ulotniła:

J: No dokładnie. Kobieta powinna być naturalna, wtedy jest najlepiej.

Akurat byłam umalowana niezbyt mocno. Mówię:

S: Chłopaki. Malujemy się po to, żeby lepiej wyglądać. Gdy zrobię sobie makijaż to wyglądam na 20, a nie 80 ;)

D: No już nie przeginaj . . .

J: Kobiety powinne malować się tylko na sylwestra ...

D: Tak.

J: ...jakąś zaje ... istą imprezę, np ślub ...

D: Dokładnie.

J: I halloween ;)

Brecht :D

S: Jacek, nie podoba Ci się mój makijaż???

I tu nie pamiętam co powiedział :/ tanie wino wypiłam, coś o tym, że ok, ale bez niego lepiej. Chyba.

Po kiego kupuję te wszystkie smarowidła, skoro chłopy i tak tego nie doceniają? Dla tych dwóch gagatków dziewczyna nie powinna się malować.

Jestem tak ciekawa co Wasze połówki o tym myślą, że będę siedziała całą noc i odświeżała komentarze, celem poczytania Ich opinii.

Czy tego bloga czytają jakie chłopaki?

9 komentarzy:

 1. mojemu facetowi nie przeszkadza, kiedy się wymaluję, ale mówi, że bez makijażu wyglądam na milszą, wtf?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to jak współlokatorki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój mąż lubi mnie bez makijażu, ale też umie docenić dobrze wykonany :) Zrobiłam z niego potwora, bo krytykuje źle umalowane kobiety gorzej niż ja ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. cóż, nie mam na razie drugiej połówki, żeby o zdanie zapytać, ale od siebie mogę napisać tyle: robię to dla siebie, dla przyjemności, dla odstresowania, dla zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój mąż bardzo lubi kobiety w makijażu, powiem więcej: zauważa te bez i zdarza się, że to komentuje "wygląda jakby wstała z łóżka..." ;) Z tego co mówi to też lubi mnie bez makijażu ("wyglądasz tak młodo i niewinnie..." :D), ale w makijażu chyba bardziej.

  Sama też lubię siebie bardziej w lekkim makijażu niż bez. Skóra wygląda ładniej, oczy są widoczne, ogólnie jest in plus.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój chłopak też mówi, że i bez makijażu wyglądam ładnie i wcale go nie potrzebuję, ale czy mówi prawdę? Nie wiem :) W każdym bądź razie robię to też dla siebie, bo czuję się wtedy pewniejsza, poprawia to mi nastój, no i jest to też sposób na wyrażanie siebie. Do pracy rzadko się maluję, bo zawsze się spóźniam i nie mam czasu, ale na inne okazje - bardzo chętnie.

  Mi też się wydaje, że zanim polówka zrobi się połówką, warto przyciągnąć jej uwagę makijażem. A potem są szanse, że naturalny wygląd też doceni :D
  -anna3101-

  OdpowiedzUsuń
 7. Bez makijażu ładnie, ale jak jest jakieś "wyjście" to uważa, że z makijażem lepiej, w zależności od okazji jest dumny z umalowanej lub nieumalowanej mnie - i tak chyba powinno być :) Nie lubię jak faceci nie doceniają starań kobiet, mówią, że niby naturalnie najlepiej, a potem jarają się "zrobionymi" modelkami i oglądają się za dziewczynami w makijażu i szpilkach - jakiś fałsz w tym wyczuwam.

  OdpowiedzUsuń
 8. tak naprawdę facetom pod tym względem nie da się 'dogodzić'. z jednej strony twierdzą, że przede wszystkim naturalność i tylko takie dziewczyny im się podobają. z drugiej znajdź takiego co nie obejrzy się za załóżmy średnioładną dziewczyną w ładnym makijażu (nie ostro zaszpachlowanej tapecie).
  czyli ogólnie, jak to u facetów- nie wiadomo o co im chodzi :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...