niedziela, 15 stycznia 2012

Eminem spotyka Sashę Grey


Siedziałam sobie pewnego dnia w domku, gdzieś w Holandii i z nudów oglądałam Vivę, czyli kanał muzyczny dla małolatów. Patrzę, a tu nowy teledysk Eminema i znajoma twarz aktorki filmów dla dorosłych. Nie lękajcie się - nie zmieniam tematyki bloga. Wspominam o tej nimfomance, bo swego czasu wzięła ona udział w kampanii PETA. Chodziło o sterylizowanie psów i kotów. Jak tłumaczy "aktorka" sterylizowanie jest ważne, gdyż dzięki niemu nie musimy trzymać zwierząt w klatkach, a także zmniejszy się problem niechcianych psów i kotów, które błąkają się bezdomne po ulicach. Połowa z nich musi zostać uśpiona, ponieważ nikt ich nie chce. Oto reklama:


Co o niej myślicie? Jakie jest wasze zdanie na temat sterylizacji zwierząt? Kojarzycie więcej znanych osób, które występują w kampaniach PETA? Na pewno nieobce są Wam nagie zdjęcia aktorek, podpisane "I'd rather go naked than wear fur".

Kolejną firmą, jaką dodaję do listy CF jest popularny i tani krem do rąk Cztery pory roku, firmy PharmaCF:

6 komentarzy:

 1. reklamy tej nie kojarzę, futrzana widziałam w necie, szkoda ze sa one nieobecne w naszej tv lub gazetach. kompletnie nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 2. cel szczytny i całkowicie popieram, choć reklama na zasadzie cyc i dupa na wierzchu mnie już irytuje. Niedaleko mnie na przykład, raz w roku można swojego zwierza wykastrować/wysterylizować za pół ceny, ciekawe czy gdzie indziej tez takie promocje mają? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sterylizacja jak najbardziej, ale reklama niestety do bani.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze nie za bardzo lubię Petę, ja się pytam co mają gołe baby do sprawy???

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki jest powód dla którego nie lubisz, Anonimowcze, Pety?
  Jeśli chodzi o gołe baby to już od dawna widzę tendencję na zwracanie uwagi poprzez pokazywanie nagości w reklamach. Taki wabik, zwłaszcza na chłopów, bo jeśli chodzi o futra to chyba przeważnie nagie panie deklarują, że wolą chodzić nago... Mylę się?

  OdpowiedzUsuń
 6. AS tutaj stara kampania Pameli Anderson dla PETA http://incorrect.yeeti.com/5765 [z czasów świetności Pameli] :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...